با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و مزیت در دسترس بودن آن برای عموم مردم به ویژه مناطق محروم حاشیه ای کشور آموزش مسائل مالی و مالیاتی و حسابداری جهت پرسنل اداری و بلاخص مؤدیان این مناطق ، سایت ها و ابزارهای آموزشی می توانند این خلا را به خوبی پر کرده و از بار هزینه این مسائل برای استفاده کنندگان بکاهد.  

*شرح خدمات مجموعه مؤدی نت:
1- خدمات مشاوره در امور مالی و سرمایه گذاری

2- خدمات حسابداري و حسابرسی و تنظیم وضعیت مالی

3- مشاوره مالیاتی

4- حسابداري و حسابرسی

*چگونگی ارائه خدمت مجموعه مؤدی نت: ارائه فایل ها ویدئویی و متنی و کمک آموزشی مسائل حسابداری و مالیاتی ویژه کادر مالی و مؤدیان مالیاتی ، انجام کلیه مشاوره های مالی و مالیاتی از طریق پلهای ارتباطی با مخاطبین

*محصولات و تولیدات فرهنگی- هنری- رسانه ای – نرم افزای- دیجیتالی و…:ساخت کلیپ های آموزشی در حوزه های مالی و مالیاتی ، آموزش نرم افزارهای مالی و حوزه های مرتبط ، نشر مقالات دیجیتال آموزشی حوزه های مالی و حسابداری ارائه خدمات مشاوره مالی و مالیاتی به صورت تلفنی و آنلاین در بستر اینترنت و ارائه خدمات مالی و حسابداری

*خلاصه فعالیتهای اجتماعی: آموزش کلیه مؤدیان مالیاتی اعم از حقیقی و پرسنل شخصیت های حقوقی در بستر اینترنت و فرهنگ سازی صحیح مالیات در بین عموم جامعه.

مجموعه مودی نت در راستای تحقق هدف فراهم سازی بستری آموزشی و رایگان برای مخاطبین من جمله : حسابداران و مدیران و بالاخص مؤدیان مالیاتی و با مدیریت و همکاری :

◼️ مرتضی ایمانی:

img_20161118_213254

مرتضی ایمانی کارشناس حسابداری است که ایده اولیه تشکیل مجموعه مؤدی نت را در سال 1392 در سر می پروراند ؛ هر چند که ایشان از در همان سال با تاسیس مجموعه ای به نام “مدیران صنعت” هدفهای آموزش مسائل مالی و مالیاتی را به صورت رایگان داشت ولی پس از گذشته یک سال خود را از دورنمای ترسیم شده در راستای خدمات رسانی مطلوب برای جویندگان مطالب مالی دور دید و در سال 1394 با برنامه ریزی دقیق تر و البته با درس گیری از تجارب گذشته مجموعه آموزشی “مؤدی نت” را پایه ریزی نمود.

سخنی از زبان مدیریت: از همان ابتدای فعالیتم در حوزه های مالی شرکت ها و موسسات همیشه از دو مسئله رنج می بردم : یکی عدم آگاهی مدیران و صاحبان مجموعه ها از قوانین و مسائل مالی و مالیاتی و اینکه تصمیمات آنها چه طبعات سنگینی رو در آینده نه چندان دور برای اونها داشته باشه و دوم اینکه افراد آگاه مانند حسابداران ارشد (مدیران مالی) تا حد زیادی جهت آموزش دیگر افراد من جمله حسابداران پایین دستی خود خساست نشان میدهند (شاید بخاطر اینکه روزی عرصه رو بر خود تنگ نبینند)

مجموعه مودی نت در حال حاضر به تمام دوست داران و علاقمندان مسائل مالی و مالیاتی خدمات رسانی می نماید ؛ که قشر اعظم مخاطبان آن حسابداران ، مدیران مالی و مؤدیان مالیاتی می باشند.

 


◼️ مجتبی خوشرو:

آقای مهندس مجتبی خوشرو کارشناس نرم افزار و یکی از برجسته افراد عرصه نرم افزار و اپلیکیشن ایران می باشند که مدتهایی طولانی است که مجموعه مؤدی نت رو همراهی و در خصوص پروژه های نوین مالی و طراحی سیستم همراه و همیار مجموعه می باشد. از سوابق درخشان این دوست و همگام دیرینن میتوان به مشاوره در شرکت هایی چون فرآیند سازان صنعت محور ، شرکت درسا رسانه هوشمند ، فرامهد و کارشناس ارشد شرکت محیا دارو و در آخرر شرکت FIC اشاره نمود…

فعالیت های آقای خوشرو: همینک مهندس مجنبی خوشرو یکی فعالان عرصه نرم افزار و طراحی سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری شزکتها مخاطب مجموعه مودی نت می باشد.

مجموعه مودی نت در حال حاضر به تمام دوست داران و علاقمندان مسائل مالی و مالیاتی خدمات رسانی می نماید ؛ که قشر اعظم مخاطبان آن حسابداران ، مدیران مالی و مؤدیان مالیاتی می باشند.


◼️ مسعود بخشی:

آقای دکتر مسعود بخشی استاد و مدرس دانشگاه و از مدیران مالی بسیار موفق و 

دارای دکترای تخصصی حسابداری و مدرس دانشگاه آزاد و دانشگاه غیر انتفاعی البرز می باشد

سخنی از زبان دکتر بخشی:

بنده از همان ابتدای فعالیت مجدانه آقای ایمانی در ایده های نو در عرصه آموزش مسائل مالی و مالیاتی و نیت ایشون برای آموزش همگانی این امر ؛ از فعالیت های ایشون به ویژه در مجموعه مؤدی نت حمایت کرده و همفکری و همکاری لازم رو با ایشون داشتم و بسیار خوشحالم که امروز شاهد موفقیت روز افزون این مجموعه و بازخورد مثبت مخاطبین از این اقدام هستم.

 


◼️ رقیه جهانی:

سرکار خانم رقیه جهانی به عنوان مؤلف مجموعه مؤدی نت کار تالیف مقالات و مدیریت تدوین کلیپ های آموزشی مجموعه رو بر عهده دارند.

سخنی از زبان مؤلف: شاید ایجاد یک بستر رایگان جهت آموزش برای اقشار مختلف ، این روزها دور از انتظار باشد ولی با این وجود مجموعه مودی نت با گردهمایی مدیران مالی و حسابداران برجسته هدفی والا برای اطلاع رسانی و آموزش همگانی برای بهره گیری از قوانین و کارکردهای آن بجای فرار از آن را در پیش گرفته است.

مجموعه مؤدی نت امیدوار است که هر کسی با هر میزان معلوماتی بتواند از عهده مسائل مالی خویش برآید و یا حدالمقدور بتواند اطلاعات حیاتی این حوزه را در اختیار کارشناسان و حسابداران (به صورت عملی و ملموس) قرار دهد.


بسته های آموزشی

.

مجوزهای مجموعه مؤدی نت :

logo-samandehi

 • آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم

  آموزش نرم افزار حسابداری در کنار معلومات حسابداری می تواند کمک به سزایی را برای کارآموزان و دست اندرکاران حوزه های مالی شرکتهای مختلف داشته باشد یادمان باشد که چه نرم افزاری را بهتر است در اولویت یادگیری قرار دهیم شاید به جرات بتوان گفت که نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم به عنوان یک…

 • مراقب سرهای خود باشید با موبایل سرمان را می برند.

  توجه : مراقب سرهای خود باشید…

  ?با موبایل سرمان را می برند. جمله ای که معنی اش را دیر خواهیم فهمید ، زمانی که سرهای خود را درون دریای غفلت فرو بردیم و غرق ساخته دست کشورهای پیشرفته دنیا شدیم ، بدون این که بفهمیم “سرمان را زیر آب بردند!…” استفاده از تکنولوژی در قالب اپلیکیشن چند سالی است که فراگیر…

 • دانلود اظهارنامه عملکرد اشخاص حقیقی و حقوقی

  اظهارنامه عملکرد اشخاص حقیقی سازمان امور مالیاتی کشور، در راستای توسعه خدمات الکترونیکی جهت خود اظهاری مودیان مالیاتی، اظهارنامه را در این سامانه قرار داده است که مودیان محترم مالیاتی، پس از ثبت نام در سامانه ثبت نام الکترونیکی می بایست نرم افزار مذکور را دانلود و پس از تکمیل اظهارنامه، اقدام به ارسال نمایند….

نماد آرین پال مؤدی نت:

آخرین دیدگاه ها

با ما تماس بگیرید…

مودی نت با ارائه فایلها و مطالب ارزنده همه روزه و در همه حال همراه مودیان مالیاتی عزیزمان می باشد...
Email: email@moadinet.ir
شماره تماس: 56337356-021
مدیر سایت: 8896329-0912 ایمانی
کانال تلگرامی مودی نت