شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات مؤدی نت

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مؤدی نت به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت مؤدی نت هنگام استفاده از پروفایل شخصی ، ویدئوهای رسانه تصویری مؤدی نت و سایر خدمات ارائه شده توسط مؤدی نت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مؤدی نت است. توجه داشته باشید که ثبت خرید از مجموعه مؤدی نت نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مؤدی نت از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، شامل کلیه بخشها و خدمات مجموعه مؤدی نت می‏‌شود.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مؤدی نت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های مؤدی نت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام و یا طی سفارش خرید درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مؤدی نت اقدام کند.

همچنین از آنجا که مؤدی نت یک وب‌سایت خدمات رسانی آنلاین و نشر برخط است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

 

تعریف فروشنده و محصولات فروشندگان

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا

 1. توسط مجموعه مؤدی نت تولید شده و یا
 2. از شرکت‌های معتبر رسمی و قانونی و بعضا طی قرارداد کبتی از تولید کنندگان محتوا دیجیتال خریداری و عرضه می‌شود و یا برخی اساتید حوزه مالی و مالیاتی کشور با مؤدی نت همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این وب سایت ، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند.

منظور از محصولات فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت مؤدی نت عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط مؤدی نت بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات مؤدی نت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مؤدی نت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مؤدی نت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل و یا هنگام سفارش خرید خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ، امکان دارد مؤدی نت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مؤدی نت، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مؤدی نت است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@moadinet.ir اطلاع دهید.

تنها آدرسهای ایمیل : Email@moadinet.ir  و Info@moadinet.ir  و شماره تماس : 02156337356 از نظر این مجموعه مؤدی نت معتبر می باشد ولاغیر.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

مؤدی نت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت و خدمات مشاوره مالی و مالیاتی مجموعه استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

مؤدی نت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مؤدی نت، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مؤدی نت، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری و سمعی و بصری ، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مؤدی نت جزئی از اموال مؤدی نت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار مؤدی نت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مؤدی نت محفوظ می‏‌دارد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.Moadinet.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت مؤدی نت هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.Moadinet.ir  و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messengerو غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.

 

پروسه فروش اینترنتی مجموعه مؤدی نت

فروش محتوا در مجموعه مؤدی نت صرفا از طریق وب سایت رسمی مجموعه به نشانی www.Moadinet.ir  صورت می پذیرد و مشتری می تواند پس از مراجعه به صفحه مربوطه با محتوای مورد نیاز خود با کلیک بر روی کلید خرید و مشاهده قیمت به مرحله بعد شامل ارائه نام کاربری و ایمیل معتبر و مورد تایید خویش که ورود آن برای ادامه پروسه خرید الزامی می باشد اقدام نماید. پس از این مرحله به صفحه اختصاصی مربوط به انتخاب بانک عامل جهت واریز مبلغ محتوا میشود و پس از خرید شماره پیگیری جهت اقدامات بعدی به شخص ارائه میگردد ، بلافاصله پس از نمایش شماره پیگیری لینک دانلود محتوا به ایمیل دریافتی از مشتری در مرحله قبل ارسال می گردد.
توجه: مدت اعتبار لینک های دانلود محتوا تنها 48 ساعت بعد از نمایش شماره پیگیری است و پس از انقضای زمان مذکور لینک ارسالی غیر فعال خواهد شد.

مجموعه مؤدی نت مکلف است تا مشخصات خرید مشتری و اطلاعات مربوطه را نزد خود نگهداری نماید و پاسخگوی مشکلات و مسائل احتمالی پیش آمده در محتوا بارگذاری شده باشد و در صورت تغییرات صورت گرفته در بسته های آموزشی به صورت رایگان لینک تغییرات حاصل در بسته های آموزشی را در دوره تغییر به ایمیل دریافتی در پروسه خرید ارسال نماید.

 

خدمات مشاوره حضوری مجموعه مؤدی نت
هرگونه توافق نامه خدمات به صورت مشاوره مالی و مالیاتی و یا پروژه های مالی منتسب به مجموعه مؤدی نت صرفا با مهر و امضاء مدیریت مجموعه معتبر می باشد ولاغیر.

 

 محتوا

مؤدی نت نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های و اشخاص معتبر استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است مؤدی نت تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول ، محتوا و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

وب ‏‌سایت مؤدی نت هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت مؤدی نت تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در مؤدی نت مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. با توجه به اینکه از مخاطبین مجموعه مؤدی نت طیف گسترده ای از مردم عزیز میهنمان را  از مدیرات شرکت ها و سازمانها گرفته تا حتی افراد حقوق بگیر جامعه را شامل می شود ، سعی شده است چه محتوا در مجموعه مؤدی نت تهیه شود یا طی توافقی با صاحبان آن حداقل قیمت ممکن را برای محصولات ارائه شده گذاشته شود تا علاوه بر استقبال مخاطبین قابل تهیه برای کلیه رده های جامعه باشد.

نمایندگی

مؤدی نت در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی مؤدی نت اطلاع دهید.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مؤدی نت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

مؤدی نت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

بسته های آموزشی


آکادمی رشد مالی آموزش حسابداری و آموزش بورس و آموزش سرمایه گذاری

 


.

 • بسته آموزشی لیست حقوق و دستمزد

    دوستان و همراهان مجموعه مؤدی نت همان طور که در گذشته نیز در خصوص ارائه بسته ای آموزشی به صورت جامع و کاربردی  حقوق و دستمزد و محاسبات مالیات مربوطه قول داده بودیم پس از گذشته زمانی نسبتا طولانی توانستیم تا آموزش های خود را در این زمینه جمع بندی و آن را در…

 • جدول حداقل حقوق سالهای 90 الی 97

  جدول حداقل حقوق سالهای 90 الی 97 دول حداقل حقوق سالهای 90 الی 97 و پاره ای از قوانین کار جدول مقایسه‎ای تغییرات حقوق و مزایای کارگران 92 الی 97 و براساس 220 ساعت کار در ماه افزایش سایر سطوح دستمزدی بر اساس آخرین دستمزد دریافتی روزانه افراد برای سال 97 ، معادل  10.4 درصد به…

 • بخش اول از مقدمات تحریر دفاتر قانونی

  قسمت اول از مقدمات تحریر دفاتر قانونی از آنجایی که آموزشهای تحریر دفاتر قانونی علاوه برحسابداران و کارکنان حوزه مالی باید پاسخگوی نیازهای آموزشی مؤدیان مالیاتی و همچنین مدیران استارت آپها نیز باشد تصمیم بر این شد تا چند جلسه رو به مقدمات و کلیات حسابداری بپردازیم تا در ویدئوهای بعدی بتوانیم همراهی دیگر دوستان…

مجوزها :

آخرین دیدگاه ها

ارتباط با ما :

مودی نت با ارائه فایلها و مطالب ارزنده همه روزه و در همه حال همراه مودیان مالیاتی عزیزمان می باشد…
Email: email@moadinet.ir
شماره تماس: 56337356-021

پیج تخصصی آکادمی رشد مالی