حسابداری پیمانکاری, وبلاگ

اخلاق حرفه ای حسابداری

0 37

🔹 حسابداران باید سعی کنند که علاوه بر یادگیری ویژگی های محیط کار و سازگاری با آن، اعتمادبه نفس خود را به گونه ای منطقی بالا ببرند.

🔹 منظور از منطقی بودن این است که جسورانه برخورد نشود. این جسارت در بیان برای صحبت با مدیران آن هم در یک محیط کار قطعا تنش زا خواهد بود . مودبانه صحبت کردن با بیان جسورانه متفاوت است.

🔹 یکی دیگر از نکات منفی موجود در روابط بین کارمند و کارفرما ، ” چشم گفتن ” است.

🔹این واژه شاید در ابتدا استفاده از آن موجب رضایت در رفتار دو طرف میشود ولی رفته رفته و با استفاده نامتعارف از آن نه تنها جذابیت ندارد بلکه باعث ناراحتی هرکدام از طرفین خواهد شد.

🔹 کارمندان یا کارفرمایانی که صرفا برای برطرف کردن مورد پیش آمده در لحظه، از چشم گفتن استفاده میکنند مراقب باشند که این تایید است و باید انجام شود. بهتر است به جای آن از واژه های بررسی میشود ، باید منتظر بمانید ، سر فرصت مناسب و مشابه آن استفاده شود.

🔹 به طور کلی کسب تجربه در محیط کار به همراه داشتن اطلاعات علمی بالا ( در هر تخصصی نه فقط شغل حسابدار )، باید همراه با تکنیک های موفقیت شغلی مانند الگوهای رفتاری مناسب باشد.

در باره نویسنده / 

مرتضی ایمانی

مطالب مرتبط

ارسال پاسخ

برای ارسال دیدگاه باید وارد شوید

بسته های آموزشی


آکادمی رشد مالی آموزش حسابداری و آموزش بورس و آموزش سرمایه گذاری

 


.

  • بسته آموزشی لیست حقوق و دستمزد

      دوستان و همراهان مجموعه مؤدی نت همان طور که در گذشته نیز در خصوص ارائه بسته ای آموزشی به صورت جامع و کاربردی  حقوق و دستمزد و محاسبات مالیات مربوطه قول داده بودیم پس از گذشته زمانی نسبتا طولانی توانستیم تا آموزش های خود را در این زمینه جمع بندی و آن را در…

  • جدول حداقل حقوق سالهای 90 الی 97

    جدول حداقل حقوق سالهای 90 الی 97 دول حداقل حقوق سالهای 90 الی 97 و پاره ای از قوانین کار جدول مقایسه‎ای تغییرات حقوق و مزایای کارگران 92 الی 97 و براساس 220 ساعت کار در ماه افزایش سایر سطوح دستمزدی بر اساس آخرین دستمزد دریافتی روزانه افراد برای سال 97 ، معادل  10.4 درصد به…

  • بخش اول از مقدمات تحریر دفاتر قانونی

    قسمت اول از مقدمات تحریر دفاتر قانونی از آنجایی که آموزشهای تحریر دفاتر قانونی علاوه برحسابداران و کارکنان حوزه مالی باید پاسخگوی نیازهای آموزشی مؤدیان مالیاتی و همچنین مدیران استارت آپها نیز باشد تصمیم بر این شد تا چند جلسه رو به مقدمات و کلیات حسابداری بپردازیم تا در ویدئوهای بعدی بتوانیم همراهی دیگر دوستان…

مجوزها :

آخرین دیدگاه ها

ارتباط با ما :

مودی نت با ارائه فایلها و مطالب ارزنده همه روزه و در همه حال همراه مودیان مالیاتی عزیزمان می باشد…
Email: email@moadinet.ir
شماره تماس: 56337356-021

پیج تخصصی آکادمی رشد مالی